אודות

אתר הכסף שלי (kesef.org.il) הוקם כדי לסייע לציבור החוסכים, המשקיעים, המבוטחים, בעלי העסקים ולכאלו שמעוניינים לקבל מידע מועיל על צרכנות פיננסית, ביטוח, חיסכון והשקעות.

האתר מציג את המידע החשוב ביותר כדי לקבל החלטה נבונה לגבי העתיד הפיננסי של כל אחד מאיתנו, החל מהשלב של איתור כספים, בחינת אפשרויות השקעה וחיסכון, צמצום הוצאות ומידע חשוב נוסף.

בעבר, אתר הכסף שלי (Kesef.org.il) הוקם על פי יוזמה של רשות ניירות ערך עם הבורסה לניירות ערך בתל אביב תחת הסיסמא "לכסף שלך מגיע לדעת יותר". האתר הציג מידע בסיסי למשקיעים מתחילים, ואנשים אחרים שמעוניינים לקבל מידע על המונחים השונים בשוק ההון, אפיקי השקעה, טיפים לבחירת יועץ ומנהל השקעות וכדומה.

בגרסתו הנוכחית, הכסף שלי הוא יוזמה שמטרתה לסייע לכל אחד לדעת יותר על הכסף שלהם. הכסף שלי עוסק לא רק בתחומי השקעות ושוק ההון, אלא גם בתחומי חיסכון, צרכנות פיננסית, כסף וקריירה, ביטוח, עסקים וצרכנות ריאלית.

בנוסף, הוחלט כי כדאי להציג גם את הזכות של כל אחד לקבל סיוע על ידי גורמים ממשלתיים או עסקיים – סיוע שניתן לעיתים בחינם או בתשלום מסויים. הכוונה וביצוע הפעולות הללו היא תנאי הכרחי לאוכלסויות רבות.

חשוב לציין כי האתר עובר כעת שדרוגים והוספת תכנים חדשים שנכתבים במיוחד ובאופן ייחודי עבור הצרכנים והמשתמשים של האתר הזה.

אנחנו מקווים שתהנו מהאתר – אנחנו כאן בשביל לעזור לכם ולכסף שלכם 🙂