ביטוחים כפולים – מהם ואיך לדעת האם יש כפל בביטוח?

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

לעיתים יש מקרים בהם רכשתם כמה ביטוחים או כמה כיסויים ביטוחיים במוצרי ביטוח או מוצרים משולבים עם חיסכון, ויש מקרים בהם נוצרים ביטוחים כפולים (מצב של כפל בביטוח). אפשר למצוא את הביטוחים האלה.

הנה המדריך שלנו.

מהם ביטוחים כפולים?

ביטוחים כפולים הם מוצרי ביטוח שיש להם כיסוי ביטוחי זהה או דומה שנרכשו על ידי המבוטח. ביטוחים כפולים במקור הם ביטוחים רגילים שנרכשו מספר פעמים במסגרת מקורות שונים.

כאשר רוכשים כמה מוצרי ביטוח דומים, נוצר מצב של כפל בביטוח. כלומר כמה מוצרים שנותנים לכם בדיוק את אותה ההגנה ובמקרים רבים לא ניתן לתבוע ולקבל זכויות מכל אותם הגופים.

למה חשוב למצוא אותם?

ביטוחים כפולים הם למעשה כסף ששילמתם פעמיים על אותו מוצר ביטוח. אז יש לכם אינטרס ברור למצוא והחשיבות לכך היא שאתם שמדובר על כסף שהייתם יכולים לחסוך אותו ולמנוע הוצאה מיותרת.

אם אתם לא עושים עם זה שום דבר, אז למשה אתם משלמים סתם כך כסף, יותר מפעם אחת על מוצרי ביטוח זהים או דומים. מצב בו גם לא תוכלו להנות אם תרצו לממש את הזכאות שלכם.

איך מוצאים אותם?

אם אתם רוצים למצוא את הביטוחים הכפולים שלכם, אתם יכולים להיעזר בשירות הר הביטוח הממשלתי. השירות הפרטי נותן לכם מידע נוסף, הסבר, סיוע וחיסכון נוסף.

מה עושים עם ביטוחים כפולים?

אחרי שמצאתם את הביטוחים האלה, אתם יכולים להחליט מה עושים איתם. בדרך כלל אפשר לבטל את הביטוחים שרכשתם, במיוחד כאלה עם כפל בביטוח.

    קבל/י הצעת מחיר ממומחה כעת!

    לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט