פודקאסטים מומלצים על כסף, פיננסים, כלכלה – שאתם חייבים להכיר

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

רוצים לשמוע פודקאסטים מומלצים על כסף, פיננסים, כלכלה ונושאים דומים? אתם חייבים להכיר את השמות שלהם כבר עכשיו. פודקאסטים מעולים על הכסף שלכם.

הנה הרשימה המלאה.

מהם פודקאסטים?

פודקאסטים הם תוכניות שמע (קול, אודיו) בדומה לתכנית רדיו, אשר מועברים על רשת האינטרנט. אפשר לשמוע ולהאזין להם באמצעות האינטרנט שלכם בבית עם המחשב הנייח או הנייד או באמצעות הסמארטפון שלכם על ידי דפדפדן אינטרנט או אפליקציה.

קיימים נושאים רבים עליהם מדברים פודקסטים, החל מהדברים הסטנדרטיים כמו חדשות ואקטואליה, עד לדברים מתקדמים יותר כמו ראיונות עם אנשים מובילים, שיחות ומדרכים על נושאים מרתקים, לימודים ופיתוחים חדשים ועוד.

פודקאסטים מומלצים על פיננסים

הנה רשימה של פודקאסטים מומלצים על כסף, פיננסים, כלכלה. פודקאסטים שכדאי להאזין להם. תוכלו להאזין לו על ידי לחיצה על שמו של הפודקאסט.

חיות כיס

חיות כיס הוא פודקאסט שמדבר על הכסף ועל הכלכלה בגובה העיניים המוגש על ידי שאול אמסטרדמסקי וצליל אברהם מתאגיד כאן, השידור הציבורי-ישראלי. כאן מדברים משכנתא, הלוואות, ביטוח לאומי ועוד.

משחקי הכיס

משחקי הכיס הוא פודקאסט וידאו, תכנית וידאו על צרכנות פיננסית וכספים, המועבר על ידי שאול אמסטרדמסקי מתאגיד כאן. מדברים על פנסיה, אבטלה, תקציבי מדינה, ביטוח ועוד נושאים.

מנועי הכסף

מנועי הכסף הוא פודקאסט שמדבר כלכלה המוגש על ידי שי סלינס ואורי גרינפלד. כאן מדברים על הנושאים הכלכליים

דוח פינטק

דוח פינטק הוא פודקאסט על השילוב של פיננסים והייטק אשר מוגש על ידי ד"ר אושי שהם קראוס. אם מעניין אתכם טכנולוגיות בנושאים פיננסים, ביטוח ועוד, אז הפודקאסט בשבליכם.

האינטרסנטים

האינטרסנטים הוא פודקאסט חדשות כלכלה ואקטואליה המועבר על ידי סמי פרץ ואיתן אבריאל מאתר דה מרקר. שם מנסים לפענח את האינטרסים, הדחפים, הפחדים והמגמות שמניעים את המשק.

הצוללת

הצוללת זה פודקאסט שמציג האירועים הכלכליים והחברתיים שמקיפים אותנו, כולל פרשנויות והסברים מכמה מגישים, של אתר גלובס. משכנתא, כלכלה, ביטוח, תקציבי מדינה הם כמה מהתחומים שמדברים עליהם פה.

קטע כלכלי

קטע כלכלי הוא פודקאסט כלכלי פילוסופי, שמסתכל על החדשות והאקטואליה מזווית מעט אחרת. גם הוא מוגש על ידי ד"ר אושי שהם קראוס.

ערך מוסף

ערך מוסף הוא פודקאסט שמדבר כלכלה ופיננסים המוגש על ידי ליאור תבורי וטל וולפסון. תוכלו לשמוע על מדיניות כלכלית, משברים ועוד.

ערך מוסף בשבילי

ערך מוסף בשבילי הוא פודקאסט כמו הקודם ומוגש על ידי אותם מגישים, אך מדברים שם בעיקר על מדריכים וצרכנות פיננסית. תוכלו להכיר מקרוב את המושגים הפיננסיים, חיסכון, הלוואות, משכנתא ועוד.

עושים חשבון

עושים חשבון זה פודקאסט על חדשות כלכלה ופיננסים המוגש על ידי פרופ' עומר מואב ואטילה שומפלבי. פה מדברים על פערים חברתיים, עוני, מיתון ועוד.

    קבל/י הצעת מחיר ממומחה כעת!

    לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט