גוגל טיסות (Google Flights) – איך למצוא טיסות זולות בקלות?

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

שוקלים לטוס ולבלות? אתם בוודאי תרצו לדעת איך למצוא טיסות זולות וזאת כמובן בקלות ופשטות, לכן צריך להכיר את המנוע גוגל טיסות (Google Flights). זוהי מערכת מיוחדת לאיתור מבצעים שווים.

הנה הכל בנושא.

מה זה גוגל טיסות?

גוגל טיסות (Google Flights) הוא שירות של חברת גוגל העולמית המאפשר לכולנו למצוא טיסות ליעדים שונים בעולם או בארץ באמצעות ממשק חיפוש ואיתור פשוט. השירות הושק עוד בשנת 2011, מאז נעשו שינויים רבים כמו התאמה לשפה עברית, צירוף למערכת של גוגל טרוול ועוד.

באתר האינטרנט של גוגל טיסות, תוכלו לחפש טיסות שונות לפי מוצא ויעד, לבצע השוואת מחירים בתוצאות כדי למצוא טיסות זולות וכמובן לקבל מידע נוסף.

גוגל טיסות היא מערכת שגם זמינה בשפה העברית. מה שמאפשר לצרכנים רבים להשתמש בה גם אם מחסום השפה מפריע להם.

איך משתמשים עם גוגל טיסות?

כדי למצוא טיסות ובפרט טיסות זולות ליעדים שונים, אתם צריכים להיכנס לאתר האינטרנט של גוגל טיסות בקישור זה. אם האתר בשפה אנגלית, תוכלו להעביר לעברית על ידי גלילה לסוף העמוד ולחיצה על כפתור השפה.

כדי למצוא את הטיסה שלכם, גשו למנוע החיפוש במרכז ושם בחרו:

  • האם זו טיסת הלוך ושוב, טיסה לכיוון אחד או מרובה יעדים.
  • מספר נוסעים (מבוגרים, ילדים 2-12 ותינוקות).
  • איזו מחלקה מעוניינים (מחלקת תיירים, מחלקת עסקים).
  • המוצא והיעד שלכם.
  • תאריכים.

לאחר מכן עליכם ללחוץ על חיפוש. שם מופעיות תוצאות החיפוש עם כל הפרטים שאתם רוצים וצריכים לדעת.

קיימת טבלה של הטיסות הטובות ביותר, בהתבסס על שילוב של נוחות ומחיר טוב, משך זמן הטיסה, מספר עצירות, מעברים בין שדות תעופה ועוד.

המחירים בטבלה כוללים גם מיסים או עמלות לפי מספר הנוסעים. אבל לעיתים למחירים יתווספו תשלומים נוספים על כבודה ועמלות אחרות.

איך מוצאים טיסות זולות?

לאחר כניסה לתוצאות החיפוש, תוכלו לסנן את תוצאות החיפוש כדי להקל עליכם בהליך השוואת מחירים. ניתן לסנן לפי מספר עצירות, חברת תעופה, כבודה, מחיר, זמנים, שדות תעופה, משך זמן ועוד.

תוכלו גם להשתמש בטבלת התאריכים כדי למצוא טיסות זולות יותר או בתרשים מחירים.

איך לעקוב אחר מחירים?

אם מצאתם טיסה טובה ואתם רוצים לעקוב אחר המחיר הנמוך ביותר בטיסה. למשל אם אתם מתכננים לטוס בעתיד, אך תאריכי הטיסה פחות משמעותיים לכם, אז תוכלו לקבל התראות מגוגל כאשר המחיר מוזל.

שיתוף לחברים

תוכלו להתעמק יותר ולהיכנס לטיסה עצמה כדי למצוא את חברות התעופה והמחירים שלהם. שם ניתן גם לקבל קישור ישיר כדי לשתף אותו לקרובי משפחה או לרשתות חברתיות.

מה עם מלונות?

מערכת גוגל טרוול מאפשרת לכם גם למצוא מלונות, צריך פשוט לחזור לעמוד הראשי של גוגל טיסות, ולהיכנס לקישור גוגל מלונות בתפריט הצדדי.

    קבל/י הצעת מחיר ממומחה כעת!

    לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט