תחבורה ציבורית ביום העצמאות 2020 – כל המידע החשוב

לשתף: קישור Facebook Telegram WhatsApp Email LinkedIn Twitter Pinterest

אז איך עובדת התחבורה הציבורית ביום העצמאות השנה? האם יש אוטובוסים, רכבות, מוניות? חשוב לדעת את כל הדברים האלו. יום העצמאות הוא יום שבתון, כמו יום הבחירות ולכן מדובר על יום שבו לא עובדים.

הנה מה שאתם צריכים לדעת.

תחבורה ציבורית יום העצמאות

יום העצמאות 2020 השנה מתקיים ביום רביעי ה-29.04.2020, אך כזכור הוא כבר מתחיל בלילה שלפני, 28.04.2020 בשעה 20:00 עם צאת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ועד השעה 20:00 ביום העצמאות עצמו.

לפני הכל, חשוב לציין כי השנה, 2020, עקב נגיף הקורונה בישראל (ובעולם) בוטלה כל התחבורה הציבורית במהלך יום העצמאות – כך שהיא לא תהיה בכלל. אבל, מותר יהיה לבוא לעבודה ובחזרה וכמובן שמותר לנסוע במונית מיוחדת (ספיישל) עם נוסע אחד או יותר אם זה לצורך רפואי או לצרכים מיוחדים נוספים.

כל מה שכתוב בהמשך – לא רלוונטי ליום העצמאות 2020 עקב ההגבלות.

אוטובוסים יום העצמאות

האוטובוסים ביום הזיכרון וביום העצמאות פועלים במסגרת נסיעה מיוחדת ומוגבלת, שלא כמו בימים רגילים. כדי לקבל מידע נוסף, מומלץ לפנות למוקד הרלוונטי של חברת האוטובוסים או להיכנס לאתר האינטרנט שלהם:

רכבות ביום העצמאות

הרכבת ביום הזיכרון וביום העצמאות פועלת במסגרת נסיעה של שעה אחת לכל כיוון עבור רוב הקווים הבסיסיים. אך יש קווים שיעבדו פחות כמו כל שעתיים או מספר בודד של פעמים ביום. ניתן להיכנס לאתר האינטרנט שלהם למידע נוסף.

רכבת קלה בירושלים ביום העצמאות

הרכבת הקלה בירושלים ביום הזיכרון וביום העצמאות פועלת במסגרת מסויימת, כאשר לטקסים הנסיעה חינם ובערב עצמאות הנסיעה כל הלילה. ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של סיטיפס, המפעילה של הרכבת הקלה.

רכבת תחתית בחיפה ביום העצמאות

הרכבת התחתית בחיפה ביום הזיכרון וביום העצמאות פועלת במסגרת מיוחדת. למידע נוסף באתר הכרמלית.

מוניות מיוחדות ביום העצמאות

מונית תפעל ביום העצמאות במסגרת מיוחדת של נהגים שצפויים להמשיך לעבוד כמו בימים הרגילים. אפשר לבדוק באפליקציות המוניות או בתחנות המוניות.

    קבלו ייעוץ והצעה ממומחה

    פנו ליועץ מקצועי לקבלת הצעת מחיר


    מנוע חיפוש מתקדם

    לשתף: קישור Facebook Telegram WhatsApp Email LinkedIn Twitter Pinterest

    כתוב/כתבי תגובה