תחבורה ציבורית ביום העצמאות – כל המידע החשוב

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

אז איך עובדת התחבורה הציבורית ביום העצמאות השנה? האם יש אוטובוסים, רכבות, מוניות? חשוב לדעת את כל הדברים האלו. יום העצמאות הוא יום שבתון, כמו יום הבחירות ולכן מדובר על יום שבו לא עובדים.

הנה מה שאתם צריכים לדעת.

תחבורה ציבורית יום העצמאות

יום העצמאות השנה מתקיים ביום חמישי ה-05.05.2022, אך כזכור הוא כבר מתחיל בלילה שלפני בשעה 20:00 עם צאת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ועד השעה 20:00 ביום העצמאות עצמו.

אוטובוסים יום העצמאות

האוטובוסים ביום הזיכרון וביום העצמאות פועלים במסגרת נסיעה מיוחדת ומוגבלת, שלא כמו בימים רגילים. כדי לקבל מידע נוסף, מומלץ לפנות למוקד הרלוונטי של חברת האוטובוסים או להיכנס לאתר האינטרנט שלהם:

רכבות ביום העצמאות

הרכבת ביום הזיכרון וביום העצמאות פועלת במסגרת נסיעה של שעה אחת לכל כיוון עבור רוב הקווים הבסיסיים. אך יש קווים שיעבדו פחות כמו כל שעתיים או מספר בודד של פעמים ביום. ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של הרכבת.

רכבת קלה בירושלים ביום העצמאות

הרכבת הקלה בירושלים ביום הזיכרון וביום העצמאות פועלת במסגרת מסויימת, כאשר לטקסים הנסיעה חינם ובערב עצמאות הנסיעה כל הלילה. ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של כפיר (בעבר הייתה סיטיפס), המפעילה של הרכבת הקלה.

רכבת תחתית בחיפה ביום העצמאות

הרכבת התחתית בחיפה ביום הזיכרון וביום העצמאות פועלת במסגרת מיוחדת. למידע נוסף באתר הכרמלית.

מוניות מיוחדות ביום העצמאות

מונית תפעל ביום העצמאות במסגרת מיוחדת של נהגים שצפויים להמשיך לעבוד כמו בימים הרגילים. אפשר לבדוק באפליקציות המוניות או בתחנות המוניות.

    קבל/י הצעת מחיר ממומחה כעת!

    לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט