רישום ראשוני ללשכת שירות התעסוקה דרך האינטרנט באופן מקוון

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

לשכת שירות התעסוקה מאפשרת רישום ראשוני דרך אתר האינטרנט שלה באופן מקוון לפני הגעה פיזית ללשכה למתאם השמה. רישום ראשוני זה עוזר לחסוך זמן ויכול להקל על הזכאויות השונות של אותו אדם.

הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

בעקבות נגיף קורונה – הלשכות סגורות ואין חובה להגיע לאחר הרישום הראשוני עד להודעה חדשה ממשרד הבריאות המאפשרת זאת.

מהו רישום ראשוני ללשכת שירות התעסוקה?

שירות התעסוקה הוא גוף ממשלתי שמסייע לאדם לחפש עבודה, לפתח את הקריירה שלו ואף מהווה תנאי הכרחי לפני הגשת תביעות למוסד לביטוח לאומי לצורך קבלת דמי אבטלה או הבטחת הכנסה.

על מנת לייעל את הזמנים, נוהל שירות התעסוקה קובע כי אדם שמעוניין להירשם בשירות התעסוקה ולגשת אל הלשכה הפיזית, יכול לעשות זאת רישום ראשוני באופן מקוון באתר האינטרנט, לקבוע מועד הגעה לסניף ייעודי תוך 15 ימים ואז להשלים את הרישום אצל מתאם השמה.

היתרון שבכך, הוא שאדם שהגיש בקשה לתשלום דמי אבטלה או הבטחת הכנסה, ונמצא זכאי – ימים אלו שבין הרישום הראשוני באתר לבין ההגעה הפיזית נחשבים ימים מזכים.

למי זה מתאים?

רישום ראשוני מתאים לכל אדם מכל סיבה. אולם, רישום ראשוני מתאים במיוחד למי שמעוניין להגיש תביעה אל המוסד לביטוח לאומי לתשלום כסף או קצבה כלשהי.

איך לעשות רישום ראשוני באתר שירות התעסוקה?

ככתוב מקודם, יש לבצע רישום ראשוני, לקבוע מועד הגעה וזאת תוך 15 ימים ואז להגיע אל הסניף.

1. רישום ראשוני

יש להיכנס לאתר האינטרנט של לשכת שירות התעסוקה כאן ושם למלא את הפרטים האישיים שלכם. לאחר מכן תתבקשו לציין כתובת דואר אלקטרוני וסיסמא. בסוף, תישלח הודעת אימות למייל ויש להיכנס ולאשר אותה.

2. קביעת מועד הגעה והגעה ללשכה

עליכם לקבוע מועד שבו תגיעו אל הלשכה הפיזית כדי להשלים את הרישום הראשוני. יש לקבוע תוך 15 ימים מתאריך הרישום. לאחר מכן, יש להגיע ללשכה בעמוד שקבעתם.

בתקופה זו, מומלץ לאסוף את כל המסמכים הדרושים לצורך הגשת התביעה.

עוד מידע

  • אם היום ה-15 חל ביום שאינו יום עסקים, יש להגיע לפני כן.
  • רישום באתר לכשעצמו אינו מהווה רישום בלשכה כדורש עבודה לצורך תשלומים וזכויות. כלומר, הרישום הראשוני אינו פוטר מהגעה לסניף.

    קבל/י הצעת מחיר ממומחה כעת!

    לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט