אמזון פריים דיי 2023 – כל מה שרציתם לדעת על חג הקניות הזה

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

אמזון פריים דיי הוא חג הקניות הגדול של אתר הקניות העולמי אמזון (Amazon), מדובר על הטבות גדולות לחברי המועדון. למרות שמדובר רק על חברי המועדון, כל אחד יכול בקלות להיות חבר המועדון ואפילו לא לשלם עליו כסף.

רוצים לקנות באמזון דיי? הנה כל מה שצריך לדעת.

מה זה אמזון פריים דיי?

אמזון פריים דיי (או כמו שמכונה כך בעולם: Amazon Prime Day) הוא חג הקניות הגדול הייעודי של אתר המסחר האלקטרוני הגדול בעולם – אמזון, כולל כל האתרים המקומיים שלה. החג חל בכל שנה ורק אתר אמזון חוגג אותו, בשונה מחגי הקניות האחרים כמו בלאק פריידי, יום הרווקים הסיני ועוד.

אמזון פריים דיי מיועד בעיקר ללקוחות שהם חברי המועדון אמזון פריים. מדובר על תכנית מנויים בה הלקוחות נהנים ממגוון של הטבות שונות ללא קשר לחג עצמו. חברי המועדון נהנים ממשלוח מהיר במיוחד עד לבית של עד יומיים בלבד ולעיתים גם פחות מיום אחד! כמו כן, הם נהנים ממוזיקה של אמזון מיוזיק, סרטים וסדרות של אמזון וידאו, שירותים נוספים ועוד.

אך בואו נחזור לחג הקניות פריים דיי.. מדובר על יום קניות מיוחד שבהם הצרכנים נהנים ממבצעים חסרי תקדים, על מגוון ענק של מוצרים לבית, מוצרי ביגוד והנעלה, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ועוד. בנוסף, אמזון מציעה הנחות גם על המוצרים מהתוצרת שלה כמו קינדל, אקו דוט ואף שירותים נלווים לכך.

שימו לב: אפשר לרכוש מוצרים על ידי הצטפרות לחבר המועדון בחינם, ואז ביטול המועדון (30 ימי ניסיון חינם)!

מתי אמזון פריים דיי?

אמזון פריים דיי 2023 השנה מתקיים 48 שעות רצופות בימי שלישי ורביעי בין התאריכים 11-12 יולי 2023 מ- 10:00 בבוקר שעון ישראל.

אמזון פריים דיי – מבצעים

כמו תמיד, אמזון יצרה עמוד מיוחד באתר האינטרנט שלה (בכל האתרים המקומיים גם), ששם אפשר לראות את המבצעים האטרקטיביים ביותר שאפשר לרכוש אותם.

כדי למצוא את המבצעים הטובים ביותר, היכנסו לעמוד המבצעים הרשמי של אתר אמזון העולמית. שם תמצאו את כל המידע החשוב ביותר עבורכם. כדי למצוא את המבצעים המוקדמים של החג (החג הנוסף) היכנסו לעמוד הרשמי באתר אמזון.

מועדון פריים בחינם – איך עושים זאת?

אמזון פריים (מועדון הלקוחות) הוא מועדון שעולה כ-120 דולר בשנה או כ-13 דולר בחודש. המחירים גם משתנים בהתאם למדינה בה רוצים לפתוח את החשבון. שירות זה מקנה משלוחים מהירים במדינות שבהם השירות קיים, שירותי וידאו ומיוזיק ועוד.

אפשר להנות ממועדון אמזון בחינם ובלי לשלם כסף בכלל. נרשמים ל-30 ימי ניסיון בחינם וללא התחייבות, רוכשים מוצרים ושירותים במהלך פריים דיי ואז מחליטים אם להישאר או לבטל. תמיד אפשר לבטל במהלך החודש הראשון ללא חיוב וללא התחייבות.

כדי לעשות זאת, צריך להירשם דרך הקישור הבא ואז לקבל 30 ימים בתור ניסיון ללא תשלום.

אמזון פריים דיי – תאריכים

  • אמזון פריים דיי 2023 – ימי שלישי ורביעי 11-12 יולי 2023.
  • אמזון פריים דיי 2022 – יום שלישי ורביעי 12-13.07.2022. פריים דיי מבצעים מוקדמים 2022 – ימי שלישי ורביעי 11-12.10.2022.
  • אמזון פריים דיי 2021 – יום שני ושלישי 21-22.06.2021.
  • אמזון פריים דיי 2020 – יום שלישי ורביעי 13-14.10.2020.
  • אמזון פריים דיי 2019 – יום שני ושלישי 15-16.07.2019.

    קבל/י הצעת מחיר ממומחה כעת!

    לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט