אמזון פריים (Amazon Prime) – כך תוכלו להנות ממועדון לקוחות איכותי

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

עושים קניות באמזון? חושבים לבצע קניות במיוחד לקראת פריים דיי של אמזון? מועדון הלקוחות אמזון פריים עשוי להיות מתאים לכם. זהו חשבון כדאי מאוד עבור צרכנים רבים.

האם המועדון כדאי, איך מצטרפים ואף מקבלים אותו בחינם? הכל כאן.

מהו אמזון פריים?

אמזון פריים (Amazon Prime) זהו מועדון לקוחות של אתר הקניות העולמי אמזון הכולל בתוכו מעל 100 מיליון מנויים שמקבלים הטבות משמעותיות לחברי המועדון, משלוחים מהירים ואף הנחות. חברי המועדון מקבלים מוצרים תוך 48 שעות בלבד, לעיתים תוך 24 שעות ובמקרים מסויימים גם תוך שעות בודדות בלבד.

חברי המועדון יכולים לקבל גם מבצעים מיוחדים לחברי המועדון, אם אתם לא מכירים, אז יש את אמזון פריים דיי שהוא חג שלם של קניות באינטרנט עבור החברים בלבד. בנוסף, חברי המועדון יכולים להנות מרכישה מוקדמת של מוצרים ושירותים שונים לפני כולם.

אה… אפשר גם להנות משירותי אמזון כמו הטלוויזיה, מוזיקה, ספרים אלקטרוניים וכד'. חלק מאותם שירותים ניתנים גם ללא תשלום נוסף במסגרת המועדון.

האם כדאי?

אז האם זה כדאי? ובכן.. המשלוח המהיר ניתן במדינות בהם יש פעילות של אמזון, מחסנים שלה שדרכה היא שולחת ללקוחות באותה מדינה, כך שבישראל זה עדיין לא קיים. אבל, יש שירותים שונים של אמזון ולעיתים גם המוצרים בהנחות כדאיות ביום הקניות – לכן זה מאוד כדאי.

כמה עולה אמזון פריים?

החברות במועדון הוא בתשלום של כמה דולרים בחודש. אבל, אפשר לקבל 30 ימי ניסיון ללא תשלום שאותם תוכלו גם לנצל לקראת פריים דיי. מחיר מינוי אמזון פריים הוא:

  • אמזון העולמית (אמזון.קום) – 12.99 דולר לחודש או 119 דולר לשנה.
  • אמזון אנגליה – 7 פאונד (לירה שטרלינג) לחודש או 79 לירות שטרלינג לשנה.
  • אמזון גרמניה – 7.99 אירו לחודש או 69 אירו לשנה.

איך מקבלים אמזון פריים בחינם?

אתם יכולים לקבל 30 ימי ניסיון ללא כל תשלום, בחינם וללא נקודות קטנות. כמובן אם אינכם רוצים להמשיך לאחר 30 ימים אלו, אתם צריכים לבטל את המינוי כי הוא מתחדש אוטומטית.

אז קודם כל, אתם צריכים לבחור באיזה אתר מקומי של אמזון תרצו לרכוש את חבר המועדון. לכל אתר יש מועדון משלו וזה אינו מקנה הטבות במועדון אחר. הנה קישור לאתר אמזון העולמית.

אחרי שהחלטתם לאיזה אתר תרצו לעשות את המועדון, לחצו על "התחל ניסיון 30 ימים". האתר יבקש מכם למלא את הפרטים שלכם ואף את פרטי האשראי (אם לא הוספתם לפני כן). פרטי האשראי נועדו לחייב רק אם החלטתם להמשיך ולא הפסקתם את חבר המועדון.

לאחר מכן ההצטרפות היא מיידית ויש לכם 30 ימים להתחרט על כך ללא צורך לשלם. כמובן שזו הטבה חד פעמית לכל חשבון.

טיפ חשוב: מומלץ להצטרף למועדון לקראת אמזון פריים דיי, כדי להנות מההטבות של חברי המועדון במיוחד בתקופת חג הקניות וגם להנות מהמועדון ללא תשלום 🙂

אגב, אם אתם רוצים לדעת יותר, תוכלו לקרוא את הכתבה על איך לקנות באמזון.

    קבל/י הצעת מחיר ממומחה כעת!

    לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט