החזר מס על קבלת תואר שלישי ברפואה או ברפואת שיניים

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

סיימתם לימוד תואר שלישי ברפואה או ברפואת שיניים במוסד אקדמי מוכר בישראל? מגיע לכם לקבל הטבת מס מרשות המסים שמקנה להם החזר מס הכנסה עבור קבלת התואר האקדמי.

הסבר על החזר מס זה.

מה זה החזר מס על קבלת תואר שלישי ברפואה או ברפואת שיניים?

החזר מס או החזר מס הכנסה, הוא תקבול שמקבלים בחזרה ממס הכנסה בגלל סכומים ששילמתם יותר ממה שהייתם צריכים לשלם בשנת מס מסויימת. כאשר מקבלים הכנסות, משלמים מס הכנסה. אבל כאשר ההכנסות קטנות או יש שינויים או זיכויים, אפשר לקבל החזר על תשלומי מס ששילמנו יותר מדי.

בוגר תואר שלישי במסלול רפואה או רפואת שיניים הוא אדם שלמד לימודים אקדמיים לתואר שלישי ברפואה או ברפואת שיניים במוסד אקדמי מוכר בישראל, וקיבל אישור זכאות לקבלת התואר האקדמי.

החזר מס הכנסה על קבלת תואר שלישי ברפואה או ברפואת שיניים, היא הטבה במס הכנסה שכל אדם יכול לקבל אם סיים בהצלחה לימודי תואר שלישי במסלול זה במוסד אקדמי מוכר וקיבל אישור זכאות לקבלת התואר במוסד האקדמי המוכר. ההחזר מבוסס נקודות זיכוי במס, כך שמי שלא קיבל אותם כהוגן ושילם מס, יכול לקבל אותם בחזרה.

מי זכאי?

כל אקדמאי לאחר סיום לימוד תואר שלישי ברפואה או ברפואת שיניים.

גובה החזר המס

סכום החזר המס מחושב לפי נקודות זיכוי ממס הכנסה. ההחזר הוא בשווי של 1 נקודת זיכוי בשנת מס אחת וגם 0.5 נקודות זיכוי בשנת מס אחרת, עבור תואר שלישי ברפואה או ברפואת שיניים אחד בלבד. אפשר לקבל את ההטבה לאחר סיום הלימודים וקבלת התואר.

    קבל/י הצעת מחיר ממומחה כעת!

    לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט