החזר מס על קבלת תואר שלישי במסלול ישיר (דוקטורט)

לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט

בוגרי תואר שלישי (דוקטורט) אשר קיבלו תואר שלישי במסלול ישיר במוסד אקדמי מוכר בישראל, יכולים להנות מהטבת מס מרשות המסים שמקנה להם החזר מס הכנסה עבור קבלת התואר האקדמי.

הסבר על החזר מס זה.

מה זה החזר מס על קבלת תואר שלישי במסלול ישיר (דוקטורט)?

החזר מס או החזר מס הכנסה, הוא תקבול שמקבלים בחזרה ממס הכנסה בגלל סכומים ששילמתם יותר ממה שהייתם צריכים לשלם בשנת מס מסויימת. כאשר מקבלים הכנסות, משלמים מס הכנסה. אבל כאשר ההכנסות קטנות או יש שינויים או זיכויים, אפשר לקבל החזר על תשלומי מס ששילמנו יותר מדי.

בוגר תואר שלישי במסלול ישיר הוא אדם שלמד לימודים אקדמיים לתואר שלישי במסלול ישיר במוסד אקדמי מוכר בישראל, וקיבל אישור זכאות לקבלת תואר שלישי.

החזר מס הכנסה על קבלת תואר שלישי, היא הטבה במס הכנסה שכל אדם יכול לקבל אם סיים בהצלחה לימודי תואר שלישי במסלול ישיר במוסד אקדמי מוכר וקיבל אישור זכאות לקבלת התואר במוסד האקדמי המוכר. ההחזר מבוסס נקודות זיכוי במס, כך שמי שלא קיבל אותם כהוגן ושילם מס, יכול לקבל אותם בחזרה.

מי זכאי?

כל אקדמאי לאחר סיום לימוד תואר שלישי במסלול ישיר (קפיצה ישירות מתואר ראשון לשלישי). אם הלימודים דורשים מכם התמחות כדי לקבל את התואר, אז לאחר סיום ההתמחות בהצלחה וקבלת התואר האקדמי.

גובה החזר המס

סכום החזר המס מחושב לפי נקודות זיכוי ממס הכנסה. ההחזר הוא בשווי של 0.5 נקודות זיכוי, עבור תואר שלישי במסלול ישיר אחד בלבד. אפשר לקבל את ההטבה לאחר סיום הלימודים וקבלת התואר.

אם לא קיבלתם את הטבת המס עבור תואר ראשון, תוכלו לקבל אותה לאחר סיום המסלול הזה.

    קבל/י הצעת מחיר ממומחה כעת!

    לשתף: קישור פייסבוק טלגרם וואטסאפ אימייל לינקדאין טוויטר פינטרסט